Kontakt oss

drone_kveld_D.jpg

SG Armaturen AS
Skytterheia 25
N-4790 Lillesand
Norway

Phone: +47 37 500 300
Post: firmapost@sg-as.no
Web: www.sg-as.no

Leveringsadresse/Besøk:
Skytterheia 25
4790 Lillesand, Norway

Helligdager/stengt

  • 1. nyttårsdag

  • Skjærtorsdag, Langfredag, 1. påskedag og 2. påskedag

  • 1. mai

  • 17. mai

  • Kristi Himmelfartsdag

  • 1. pinsedag, 2. pinsedag

  • 1. juledag, 2. juledag

Oslo

Erik Nordermoen
Salgsdirektør 
+47 97 79 48 85
erikn@sg-as.no

Oslo / Østlandet

Petter Hansen
KAM Prosjekt
+47 91 69 43 47
petterh@sg-as.no

Viken / Innland 

Vidar Kvernvold
KAM/Salgsrepresentant
+47 46 63 00 79
vidark@sg-as.no

​Prosjektsalg Agder

Ali Nayef
Salgsrepresentant
+47 41 14 43 16
ali@sg-as.no

Vestland

Roy Hauge
Prosjektsalg Hordaland / Sogn og Fjordane
+47 97 77 12 82
roy@sg-as.no

Nordland / Trøndelag

Kine Elisabeth Pedersen
Salgsrepresentant
+47 91 78 21 91
kine@sg-as.no

Møre og Romsdal

Trine Haneseth
Salgsrepresentant
+47 91 15 15 49
trine.haneseth@sg-as.no

Oslo

Lars Gøran Engebråten
Salgsrepresentant
+47 90 72 94 51
lars@sg-as.no

Viken / Telemark

Stian Odinsen
Salgsrepresentant
+47 91 57 97 33
stiano@sg-as.no

Viken Øst (Østfold)

Martin Andersen
Salgsrepresentant
+47 90 87 35 67
martin.andersen@sg-as.no

Agder

Terje F Martinsen
Salgsrepresentant
+47 41 80 84 25
terje.f.martinsen@sg-as.no

Vestland 

Per Knudsen
Salgsrepresentant
+47 41 62 15 74
per@sg-as.no

Nordland (nord for Saltfjellet) 

Torgeir Johnsen
Salgsrepresentant
+47 96 90 30 82
torgeir@sg-as.no

Viken Vest (Buskerud & Akershus Vest) 

Birger Martinsen
Prosjektsalg
+47 97 66 21 22
birger.martinsen@sg-as.no

Oslo

Rune Alme
Butikkonsept
+47 99 26 77 73
rune@sg-as.no

Viken / Innland

Terje Bakkum
Prosjektsalg Østlandet
+47 48 20 11 51
terjeb@sg-as.no

Prosjektsalg Østlandet

Espen Kristiansen
Prosjektsalg Østlandet
+47 90 53 80 08
espenk@sg-as.no

Rogaland

Geir Magne Østevik
Salgsrepresentant
+47 90 70 80 09
geir.magne@sg-as.no

Trøndelag

Torbjørn Rygh
Salgsrepresentant
+47 46 41 49 20
torbjorn@sg-as.no

Troms / Finnmark

Runar Dumonceau
Salgsrepresentant
+47 45 00 82 86
runar@sg-as.no

Rogaland

Bjørn Schei Pedersen
Prosjektsalg Rogaland
+47 99 16 99 90
bjorn@sg-as.no

Viken / Oslo / Innlandet

Stian Forbord
Salgsrepresentant
+47 97 94 42 49
stian@sg-as.no

Viken Vest (Buskerud & Akershus Vest)

Rune Øyan
Salgsrepresentant
+47 99 67 28 00
runeo@sg-as.no

Vestfold 

Stig Espen Bakken
Salgsrepresentant
+47 92 64 28 08
stig@sg-as.no

Vestland

Gisle Strønen
Salgsrepresentant
+47 91 88 51 99
gisle@sg-as.no

Trøndelag / Møre og Romsdal 

Ove Løkken
Salgsrepresentant
+47 40 92 31 65
ove@sg-as.no

Rogaland

Marius Svensen
Salgsrepresentant
+47 95 46 86 18
marius.svensen@sg-as.no

Du kontrollerer dataene dine

Vi bruker informasjonskapsler på dette nettstedet for å forbedre brukeropplevelsen. Les våre retningslinjer for informasjonskapsler samt personvernerklæringen vår. Du finner lenker nederst på siden

Du kan når som helst trekke tilbake samtykket ved å trykke på det lille symbolet nederst til venstre på nettstedet