Kontakt oss

SG Armaturen AS

Skytterheia 25
N-4790 Lillesand
Norway
Phone: +47 37 500 300
Fax: +47 37 50 03 01
Post: firmapost@sg-as.no
Web: www.sg-as.no

Leveringsadresse/Besøk: Click here to open Google Maps

    

Leveringsadresse/Besøk

Skytterheia 25
4790 Lillesand, Norway

Helligdager/stengt

  • 1. nyttårsdag
  • Skjærtorsdag, Langfredag, 1. påskedag og 2. påskedag
  • 1. mai
  • 17. mai
  • Kristi Himmelfartsdag
  • 1. pinsedag, 2. pinsedag
  • 1. juledag, 2. juledag

Fra 6/7 - 31/7 er det redusert åpningstid på sentralbordet, fra kl 08:00-15:00.
Normal åpningstid fra 3/8: kl 07:00-16:00.

Oslo

Erik Nordermoen
Salgsdirektør 
+47 97 79 48 85
erikn@sg-as.no

Oslo

Lars Gøran Engebråten
Salgsrepresentant
+47 90 72 94 51
lars@sg-as.no

Viken / Oslo

Rune Alme
Salgsrepresentant
+47 99 26 77 73
rune@sg-as.no

Viken / Oslo / Innlandet

Stian Forbord
Salgsrepresentant
+47 97 94 42 49
stian@sg-as.no

Oslo / Østlandet

Petter Hansen
KAM Prosjekt
+47 91 69 43 47
petterh@sg-as.no

Viken / Telemark

Stian Odinsen
Salgsrepresentant
+47 91 57 97 33
stiano@sg-as.no

Viken / Innland

Terje Bakkum
Prosjektsalg Østlandet
+47 482 01 151
terjeb@sg-as.no

Viken Vest (Buskerud & Akershus Vest)

Rune Øyan
Salgsrepresentant
+47 996 72 800
runeo@sg-as.no

Viken / Innland 

Vidar Kvernvold
KAM/Salgsrepresentant
+47 466 30 079
vidark@sg-as.no

Prosjektsalg Østlandet

Espen Kristiansen
Prosjektsalg Østlandet
+47 905 38 008
espenk@sg-as.no

Vestfold 

Stig Espen Bakken
Salgsrepresentant
+47 926 42 808
stig@sg-as.no

Agder

Ali Nayef
Salgsrepresentant
+47 411 44 316
ali@sg-as.no

Rogaland

Geir Magne Østevik
Salgsrepresentant
+47 907 08 009
geir.magne@sg-as.no

Vestland

Gisle Strønen
Salgsrepresentant
+47 918 85 199
gisle@sg-as.no

Vestland

Roy Hauge
Prosjektsalg Hordaland / Sogn og Fjordane
+47 977 71282
roy@sg-as.no

Vestland 

Per Knudsen
Salgsrepresentant
+47 416 21 574
per@sg-as.no

Trøndelag

Torbjørn Rygh
Salgsrepresentant
+47 464 14 920
torbjorn@sg-as.no

Trøndelag / Møre og Romsdal 

Ove Løkken
Salgsrepresentant
+47 40 92 31 65
ove@sg-as.no

Nordland / Trøndelag

Kine Elisabeth Pedersen
Salgsrepresentant
+47 91 78 21 91
kine@sg-as.no
 

Nordland (nord for Saltfjellet) / Troms / Finnmark 

Torgeir Johnsen
Salgsrepresentant Troms/Finnmark
+47 969 03 082
torgeir@sg-as.no