Kontakta oss

Kundsupport

Tel:  031-817 11 0

E-post:  info@sg-ab.se

Måndag - Fredag  07:30 - 16:30
(Lunch 12:00 - 13:00)

Order/Leverans: order@sg-ab.se
Projekt/Offert: offert@sg-ab.se

Jessica Orvheden
E-post: jessica.orvheden@sg-ab.se
Tel.:072-509 93 90

 

Daniel Wingbro
E-post: daniel.wingbro@sg-ab.se
Tel.: 072-215 64 00

Christoffer Warolén
E-post: christoffer.warolen@sg-ab.se
Tel.: 070-600 58 36

Robert Bjurhult
E-post: robert.bjurhult@sg-ab.se
Tel.: 072-225 94 00

Göteborg Kontor och Showroom

Bergmansgatan 23
431 30 Mölndal

Hitta oss: Klicka här för Google Maps

 

Våra showroom är öppna för bokade möten måndag - fredag 08:00 - 16:00
Boka ett möte via kundsupport eller utesäljare

Stockholm Kontor och Showroom

Gustav III:s Boulevard 46
169 73 Solna

Hitta oss: Klicka här för Google Maps

 

Utesäljare

Norrland
Mikael Sörholm
E-post: mikael.sorholm@sg-ab.se
Tel.: 070-224 97 70

Gävle | Dalarna
Peter Malm
E-post: peter.malm@sg-ab.se
Tel.: 076-783 49 80

Stockholm
Camilla Sparacio
E-post: camilla.sparacio@sg-ab.se
Tel.: 072-452 21 00

Stockholm | Gotland  
Mikael d´Ailly
E-post: mikael.dailly@sg-ab.se
Tel.: 072-566 68 18

Stockholm | Östergötland
Maria Holmberg
E-post: maria.holmberg@sg-ab.se
Tel.: 070-263 50 77

Värmland | Västmanland | Närke
Christofer Möllberg
E-post: christofer.mollberg@sg-ab.se
Tel.: 072-541 46 00

Västergötland
Sören Wilhelmsson
E-post: soren.wilhelmsson@sg-ab.se
Tel.: 076-790 10 60

Göteborg
Magnus Aspling
E-post: magnus.aspling@sg-ab.se
Tel.: 072-512 45 00

Blekinge | Småland
Daniel Jannesson
E-post: daniel.jannesson@sg-ab.se
Tel.: 070-226 19 41

Syd
Mats Gullberg
E-post: mats.gullberg@sg-ab.se
Tel.: 072-701 76 80

Belysningsprojektering

E-post: projektering@sg-ab.se

Sandra Beijer
E-post: sandra.beijer@sg-ab.se
Tel.: 073-842 56 00

Anne-Lie Svalborg
E-post: anne-lie.svalborg@sg-ab.se
Tel.: 073-843 61 00

Henrik Andersson
E-post: henrik.andersson@sg-ab.se
Tel.: 072-525 45 00

Jonas Lavin
E-post: jonas.lavin@sg-ab.se
Tel.: 072-454 18 00

Zimon Zachari
E-post: zimon.zachari@sg-ab.se
Tel.: 072-509 93 39

    

Säljchef Sverige
Ulf Bärtås
E-post: ulf@sg-ab.se
Tel.: 072-222 97 00

 

KAM Projekt
Niclas Sjöstedt
E-post: niclas.sjostedt@sg-ab.se
Tel.: 072-550 30 63

Produktkoordinator
Daniel Jansson
E-post: daniel.jansson@sg-ab.se
Tel.: 072-509 93 22

Stängt helgdagar

  • Nyårsdagen
  • Trettondedag jul
  • Långfredagen
  • Annandag påsk
  • Första Maj
  • Kristi himmelsfärds dag
  • Sveriges nationaldag
  • Juldagen
  • Annandag jul